furulya.hu

Furulyás fórum

Eladó A-s moldvai furulya Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaHozzászólás a témához
Szerző Üzenet
adameger
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2013. Május 22. 13:51 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Eladó egy gyönyörű, Pásztor Endre által készített A-s moldvai furulya.

Érdeklődni telefonon lehet: 0620 451 4720
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
sípműhely
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2013. Június 1. 17:50 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok!

Adameger; nem tudom, hogy sikerült-e vevőt találnod a hangszerre, de időközben a fórumon nézelődve találtam egy hozzászólást, ami talán ide is kapcsolódhat. Szabó Árpád Zoltán írta egy hasonló témához hozzászólásként:
Idézet:

Én ugyan éppen most nem vagyok a furulya piacon, de szerintem lehetnek még úgy páran, mint én, hogy ha hallanék valami csodás-mesés-varázslatos hangot, még az is lehet, hogy elcsábulnék. Nem gondoltál arra, hogy egy videomegosztóra feltölts valami kép/hangmintát?

Szóval talán, gondolom, érdemes megfontolni ezt a lehetőséget is... Persze, ha a hangszer időközben elkelt, akkor még jobb! Boldog

További szép napot!

Szabó Árpád Zoltán
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2013. Június 3. 19:43 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Így is van, mindig azt szoktam magamban mondani, csak annyira szeretnék szépen játszani tudni, hogy aki hallja, kiirigyelje a kezemből a muzsikát.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
sípműhely
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2013. Június 6. 07:57 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Bízzunk benne, hogy a Pásztor-féle furulya már gazdára talált... Boldog

Egyébként kézműves hangszert interneten értékesíteni soha nem egyszerű feladat. Ha valami, akkor a zeneszerszám bizony bizalmi termék, s majd' minden érdeklődő szeretne intimebb viszonyba kerülni a kiszemelt portékával a vásárlás előtt. Ezt persze lehet valamelyest kompenzálni jó fotókkal, vagy méginkább megfelelő videóanyaggal... de mégis a "személyes találkozásnak" az igazi.

Gyári hangszer és ismertebb "márkák" esetében persze azért egész más a helyzet...

Hozzászólások megtekintése:
Új téma nyitásaHozzászólás a témához

Ugrás:

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése

Nem készíthet új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatja hozzászólásait a fórumban.
Nem törölheti hozzászólásait a fórumban.
Nem szavazhat ebben a fórumban.

© 2005-2018 furulya.hu