furulya.hu

Furulyás fórum

Furulya-műhely Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaHozzászólás a témához
Szerző Üzenet
SzeFe
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Február 24. 15:09 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Arra gondoltam, hogy akiket érdekel, azokkal össze lehetne jönni egy közös furulyakészítésre, eszmecserére, zenélésre..., de számomra a közös készítés lenne a lényeges szempont.
Láttam már ilyenre példát, igaz nem Mo.-on.

Amit én föl tudok ajánlani az Szolnok mellett egy "tanya".
Javasolt időpont április 24. szombat.

Mindenki hozhatná a saját alapanyagait, szerszámait, technológiáit és a helyszínen, egymás "épülésére" lehetne létrehozni, javítgatni azt amit éppen sikerül.
Közben, zene, zenetanulás, eszmecsere..., no meg közös kaja...,

Van még néhány dolog, amit érdemes előre kigondolni, hogyan is legyen, de ennek egyeztetésére van még idő.

Véleményeket ide, vagy a szefe[kukac]szefe.info -ra várom.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
Saphira
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Március 3. 21:29 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Hú, ez tök jó ötlet! Én vevő is lennék rá egyszer...,csakhát még egy hangszert se fabrikáltam még sose , és elég bizalmatlan vok az ilyen internetes találkozókban De vannak itt tagok,akik tudnak ám mindenfélét,úgyhogy fogd össze a népet!
SzeFe
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Március 4. 07:11 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Rengeteg jó ötletem van, csak nem mindegyik "jön ki" belőlem. Vannak olyan "csoportok", akiknek már pénzért sem mondanám el a jó ötleteimet, pedig tudom, hogy pont az a bizonyos valami kellene nekik és sok problémájuk megoldódna... Nevető

Hangszert még én sem fabrikáltam, csak utánzatokat, de ettől még nagyon élvezem. Pironkodó

Nem hinném, hogy azt amit ajánlottam, internetes találkozóként kellene "aposztrofálni". Egyszerűen szabaddá teszem magamat, arra az időre, rászánom azt az időt bizonyos dologra és, ha más is hasonlóan véli, akkor miért ne együtt örüljünk annak aminek... Nagyon boldog
seclusion
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Március 4. 23:37 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Majd érik a dolog. Én egyelőre tartózkodom tőle Boldog Mondjuk msnen szívesen kommunikálok, ott is volt már, hogy kértek tőlem tanácsot, meg mi hogy miként. Meg messze is lenne nekem Szolnok (min 343 km).
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseMSN Messenger
SzeFe
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Március 5. 01:22 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Távol áll tőlem, hogy bárkit is győzködjek... Laza Inkább csak a bajszom alatt dörmögöm, amúgyan magamnak:"seclusion,elképzelhetetlen, hogy esetleg, merő véletlenségből, csak úgy mellékesen, amikor nem figyelsz oda, tanácsot kapjál Te is...?" Kacsint

Egyébként, szerintem a jó hangulat lesz itt a lényeg, ez pedig kizárólag rajtunk fog múlni.

Különben igazad van! Szerintem is (a tapasztalatom szerint), hagyni kell egy kicsit érni az ilyen dolgokat...Boldog Én bízok benne, hogy néhányan el fogunk tölteni így egy kellemes napot, vagy hétvégét...
seclusion
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Március 5. 12:39 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

SzeFe írta:
"seclusion,elképzelhetetlen, hogy esetleg, merő véletlenségből, csak úgy mellékesen, amikor nem figyelsz oda, tanácsot kapjál Te is...?"

Dehogy Nagyon boldog Nem is azért mondtam, hogy ezzel azt akarnám kifejezni, hogy én minden 6 ó lennék ezen a téren Nagyon boldog Picit sem. Boldog
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseMSN Messenger
SzeFe
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Március 5. 18:44 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

seclusion, persze én is valahogy ezt gondoltam rólad... Kacsint Éppen ezért örülnék, ha jönnél és jönnétek...!!!!!!!!!!!!!
Természetesen, akkor sem fogom magamat, a Tiszába veszejteni, ha nem jön senki..., vannak gyerekeim, blablabal... amivel az időmet tölthetem, jól eltölthetem.Kinevet
De elhatároztam, rászántam magamat..., a többi már nem az én dolgom és örülni fogok, ha nem lesz hiábavaló ez a..., ...., lehetőség..., vagymi...
Saphira
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Március 7. 16:34 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Jaj de jó,hogy így megindult az eszmecsere!
Nekem kedvem lenne ilyenen részt venni (még úgy is hogy messze lakok,és még nem nagyon faragtam semmit.) ....de:( sajnos az iskolai kórussal pont azon a hétvégén a Helikonra megyünk,és muszáj mennem.
Egyébként engem érdekel bármilyen fafaragás,és közös zenélés (furulya,fuvola esetleg gitár ,és két hete kezdtem zongorázni:)
SzeFe
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Március 7. 17:52 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Bár elég zsúfolt a programom, az általam említett időponton elméletileg lehet változtatni, ha sokaknak másik időpont lenne megfelelő...
Csak mindent időben beszéljünk meg, egyeztessünk...

Közben rájöttem, hogy a "Furulya-ünnep" helyett kifejezőbb lenne a "Furulya műhely" cím, hiszen egyfajta "műhelymunkáról" lenne szó, akár készítés, akár technika, vagy hangszer megszólaltatást nézem.
Néhány weboldalt szerkesztek és mint Admin, felhasználói kérésre ilyesmiken tudok módosítani. Igaz, azok drupalos oldalak, ez meg úgy látom valami más..., mindenesetre megpróbálok keríteni egy "webmestert" és megkérem...
SzeFe
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2010. Április 2. 13:02 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Először is köszönöm az üzemeltetőnek a gyors kérésteljesítést!

Úgy látom arra a bizonyos napra nem sok jelentkező van egyenlőre, viszont a szabadidőm elégé lefoglalt, tehát az "üresjáratot" nem nagyon engedhetem meg magamnak. Aki komolyan érdeklődött volna az már megtette volna, de ilyen alig volt, ezért elköteleztem magamat más felé arra a napra.

Viszont a későbbiekben, ha tudunk találni egy szabad hétvégét, szívesen állok elébe a föntiek megvalósításának.

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
SzeFe
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2013. Január 10. 20:17 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Eltelt egy kis idő (az utolsó hozzászólás óta), de a téma még mindig aktuális (legalább is a részemről). Ebben az évben érdekelhet ez (egy ilyen közös hétvége) valakit?
Hozzászólások megtekintése:
Új téma nyitásaHozzászólás a témához

Ugrás:

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése

Nem készíthet új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatja hozzászólásait a fórumban.
Nem törölheti hozzászólásait a fórumban.
Nem szavazhat ebben a fórumban.

© 2005-2018 furulya.hu