furulya.hu

Furulyás fórum

Üzenőfal Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaHozzászólás a témához
Szerző Üzenet
Bánfi Balázs
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Április 12. 00:00 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Az üzenőfal fórumban nincsenek témák, csak a "válasz" gombbal lehet üzenetet, közérdekű információkat, híreket küldeni.

A hozzászólást legutóbb Bánfi Balázs szerkesztette 2008. Október 13. 08:33-kor. [1]
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Január 1. 19:39 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

BUÉK mindenkinek! Nagyon boldog
delfina
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2007. Január 25. 12:15 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

sziasztok...lenne egy oltárian égő kérdésem..én nem értek a furulyákhoz de kéne egy olyan típusú (alt v szoprán v mittomén milyen) furulya amti a Nox zenekarban is használnak..gondolom a hozzáértők tudják h az milyen típusú..köszönöm előre is Nagyon boldog

HozzászólásElküldve: 2007. Február 8. 09:45 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Szerintem valamilyen népi furulyát használnak. A hangja után ítélve inkább szoprán, mint alt.
Ilok
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Február 16. 18:30 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.
A kislányom szeptemberben kezdett furulyázni tanulni, szerintem elég ügyes is, csak a gyakorlásban nem túl lelkes, folyton rugdalnom kell...
Szeretném motiválni, felcsillantani előtte, mi az, amit furulyán el lehet játszani egy profinak. Csak sajnos ötletem sincs, mit hallgattassak meg vele. Ha valaki ajánlana egy-két furulyára írt darabot, megköszönném.

üdv mindenkinek: Ilok
Bányai Barbara
Haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007. Február 20. 20:16 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Szia!

A Fidelióban olvastam, hogy 26-án lesz az Óbudai Társaskörben egy koncert, ahol blockflötén is fognak játszani. Ez csak egy tipp, de szerintem az a legnagyobb élmény, ha valaki "élőben" találkozik egy hangszerrel, és hallja, hogy hogyan játszanak a "profik" Boldog
Tudok ajánlani egy jó CD-t is: Benkő Consort: Renaissance-POP. Eléggé vegyes, sokszínű, ezért gondolom, hogy biztosan tetszene a kislányodnak is.
Üdvözlettel: Barbi
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 17. 22:17 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

sziasztok érdeklődni szeretnék a pesti válogatókról hogy ki hány pontot ért el
csak egy nem zenész édesa
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 20. 14:57 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

A III kategóriában Pesten, valóban csak ketten voltak "méltók" az országos döntőn való részvételre? Szerintem legalább 5 kifejezetten tehetséges, szépen játszó gyerek volt. Az én lányomnak megingatták a hitét az igazságban és a muzsikában. Sajnálom!! Furcsa, hogy csak mindenki dicséri, de lepontozza!!
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 20. 16:32 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

csak egy nem zenész édesa írta:
A III kategóriában Pesten, valóban csak ketten voltak "méltók" az országos döntőn való részvételre? Szerintem legalább 5 kifejezetten tehetséges, szépen játszó gyerek volt.
a többi megjegyzésem nem lényeges.
MS
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 20. 17:30 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Gratulálok a három békéscsabai versenyzőnek és Gabi néninek a továbbjutáshoz Nagyon boldog !!!
Bánfi Balázs
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Március 20. 21:53 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

csak egy nem zenész édesa írta:
A III kategóriában Pesten, valóban csak ketten voltak "méltók" az országos döntőn való részvételre? Szerintem legalább 5 kifejezetten tehetséges, szépen játszó gyerek volt. Az én lányomnak megingatták a hitét az igazságban és a muzsikában. Sajnálom!! Furcsa, hogy csak mindenki dicséri, de lepontozza!!

A furulyaversenyen nagyon sok tehetséges, szépen játszó gyerek volt, de sajnos, nem kerülhet be mindenki a döntőbe, hiszen akkor értelmét vesztené a területi válogató! Mivel azonban ez csak az egyik területi válogató volt a hét közül, feltételezhető, hogy máshol akadtak még jobban szereplő gyerekek. A zsűri csak a színpadon elhangzottak alapján tud pontozni és lehet, hogy ez az előadás éppen nem olyanra sikeredett. Ettől függetlenül, nagyon sajnálnám, ha emiatt bárkinek is meginogna hite az igazságban és a muzsikában, ez egy megmérettetés volt, amit a zsűri ott és akkor így értékelt.
(Egy ilyen versenyen már a részvétel is kitüntetés, hiszen nem jut el mindenki odáig, hogy a tanára elvigye egy olyan versenyre, ahol a legjobbak mérettetnek össze!)
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 21. 11:39 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Szerintem ez csak szemléletmód, hozzáállás, nézőpont kérdése: a zsűri 60 pontról lepontoz Bánatos vagy 0 pontról felpontoz Boldog ...
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 21. 14:13 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Köszönöm Bánfi Balázs válaszát, tudom, hogy máshol is vannak tehetséges gyerekek(el is fogok menni meghallgatni őket a döntőre). Pillanatnyi rossz hangulatom miatt írtam azokat a sorokat, mert tartottam a kiskamaszkor csalódásaitól. 5 nap némaság után újra szól a lakásunkban a furulyaszó, így semmi baj!! Gratulálok a bejutottaknak!
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 21. 20:32 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

sziasztok megtudná mondan valaki hogy ki volt az a két versenyző aki tovább jutott
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 21. 23:47 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Ilok írta:
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.
A kislányom szeptemberben kezdett furulyázni tanulni, szerintem elég ügyes is, csak a gyakorlásban nem túl lelkes, folyton rugdalnom kell...
Szeretném motiválni, felcsillantani előtte, mi az, amit furulyán el lehet játszani egy profinak. Csak sajnos ötletem sincs, mit hallgattassak meg vele. Ha valaki ajánlana egy-két furulyára írt darabot, megköszönném.

nagyon motiváló: www.blockfloete-online.de/Radio/Recorder-Radio.htm

jó hallgatást!
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 22. 12:46 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Dolinszky Fanni (Kállay), Jáki Fruzsina (Geiger)
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 23. 18:45 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

sziasztok valaki meg tudná mondani hogy Dolinszky Fanninak és Jáki Fruzsinának hány pontja lett
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 26. 13:49 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Jáki Fruzsinát tudom 53 p(a legmagasabb az pesti elődöntőn), D.F kiemelt nívódíjas, de hány pont , nem tudom(45 felett)
Kis Dorottya
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2007. Április 5. 13:54 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Nem tudja valaki, hogy mikor lesz vmi info a furulyaversenyről? mármint programfüzet, meg hogy kik lesznek ott?
Kis Dorottya
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2007. Április 5. 13:57 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

halihó!
nem tudja valaki, hogy kik jutottak tovább a pesti válogatón az országos furulyaversenyre?
Hozzászólások megtekintése:
Új téma nyitásaHozzászólás a témához

Ugrás:

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése

Nem készíthet új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatja hozzászólásait a fórumban.
Nem törölheti hozzászólásait a fórumban.
Nem szavazhat ebben a fórumban.

© 2005-2018 furulya.hu