furulya.hu

Furulyás fórum

Fórumszoftver frissítése Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaLezárt téma: ide nem írhat választ, és nem szerkesztheti a hozzászólásokat.
Szerző Üzenet
velosypeter
Haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006. Augusztus 31. 10:52 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Kedves Rendszergazda!

Amint látom, rászálltak a hackerek a fórumra (nem hiszem, hogy zenegyűlöletből, inkább csak a Google-n kerestek régen frissített PHPBB-rendszerű fórumokat robotokkal), úgyhogy hasznos lenne frissíteni a szoftvert a 2002-es verzióról egy újabbra!

Peti
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseMSN Messenger
Bánfi Balázs
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Augusztus 31. 18:56 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

velosypeter írta:
Kedves Rendszergazda!

Amint látom, rászálltak a hackerek a fórumra (nem hiszem, hogy zenegyűlöletből, inkább csak a Google-n kerestek régen frissített PHPBB-rendszerű fórumokat robotokkal), úgyhogy hasznos lenne frissíteni a szoftvert a 2002-es verzióról egy újabbra!

Peti

Köszönöm a javaslatot, de ez a fórummotor a jelenlegi legfrissebb (2.0.21.)! A külföldről érkező regisztrációkat, akik nem írnak semmit, csak belinkelik - általában nem létező - honlapjukat, törölni fogom a fórumból. Egyébként robotok nem tudnak regisztrálni, ugyanis a regisztrációnál megadandó vizuális kódot nem tudják elolvasni (ezért van)!
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
velosypeter
Haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2006. Augusztus 31. 23:51 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Kedves Balázs!

Gratulálok az új domain-névhez!!! FütyülőD

Azért érdekes a helyzet, mert a hamis regisztrációk meglehetősen hasonlítanak egymásra, ezért gondolok arra, hogy csakis robot lehetett. Azt, hogy a CAPTCHA-kódképet feltörték volna, én sem hiszem, szerintem inkább a MYSQL-adatbázisba törtek be közvetlenül, az egyszerűbb megoldásnak tűnik, bár hála Istennek, nem értek az informatika sötét oldalához Nagyon boldog Nem lehet, hogy túl rövid, vagy pedig értelmes angol szó az adatbázisjelszó a fórumon? Ha nem, akkor szerintem érdemes lenne megmutatni a PHPBB fejlesztői közül valakinek, hátha tudnak segíteni a dolgon!

Egyébként csak azért vetettem fel a témát, mert épp ma láttam, hogy az ujjrend témába bekerült egy szerintem hackelt hozzászólás.

Peti
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseMSN Messenger
Bánfi Balázs
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Szeptember 1. 12:00 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

A hackelt hozzászólást töröltem!
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:
Új téma nyitásaLezárt téma: ide nem írhat választ, és nem szerkesztheti a hozzászólásokat.

Ugrás:

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése

Nem készíthet új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatja hozzászólásait a fórumban.
Nem törölheti hozzászólásait a fórumban.
Nem szavazhat ebben a fórumban.

© 2005-2018 furulya.hu