furulya.hu

Furulyás fórum

országos furulyaverseny Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaLezárt téma: ide nem írhat választ, és nem szerkesztheti a hozzászólásokat.
Szerző Üzenet
gabika
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2007. Március 9. 22:14 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

kedves furulyások!
Én még kezdő kis nyuszi vagyok a neten, de izgalomba hozott egy mai esemény, ezért idáig csábultam. Kérlek benneteket, segítsetek! Szeretnék többet tudni az eddig lezajlott területi válogatokon szerzett 3-4 legmagasabb pontszámról. Hogy világos legyen: a mai szegedi válogatón voltunk érdekeltek és kicsit elbizonytalanodtam: a 2. és 3. legtöbb pontszámokat kaptuk, de ezek 50 alatt vannak... Semmit sem tudok a másutt, eddig kapott pontokról de a mieink így kevésnek tűnnek. Köszönöm a segítséget és akit érint annak eredményes versenyzést kívánok: Gabika

Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Március 10. 21:38 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Kedves Gabika!
Az országos versenyre továbbjutók ponthatára csak az utolsó területi válogató lezárultával fog majd kiderülni (március 14, a budapesti válogató után). Addig csak izgulni lehet! (és majd figyelni a honlapot...)
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Bánfi Balázs
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Március 19. 13:20 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Az országos furulyaverseny döntőjébe továbbjutók ponthatára megtalálható itt: http://furulya.hu/orszfurverseny.html
Gratulálok mindenkinek!
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:
Új téma nyitásaLezárt téma: ide nem írhat választ, és nem szerkesztheti a hozzászólásokat.

Ugrás:

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése

Nem készíthet új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatja hozzászólásait a fórumban.
Nem törölheti hozzászólásait a fórumban.
Nem szavazhat ebben a fórumban.

© 2005-2019 furulya.hu