furulya.hu

Furulyás fórum

A honlapról Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaHozzászólás a témához
Szavazás: Mi a véleménye a furulyás honlapról?

Nagyon jó
68%
 68%  [ 17 ]
Nem rossz
16%
 16%  [ 4 ]
Használható
12%
 12%  [ 3 ]
Semmire sem jó
4%
 4%  [ 1 ]
Összes szavazat : 25

Szerző Üzenet
Bánfi Balázs
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Január 2. 01:08 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Ide várom a véleményeket, észrevételeket, javaslatokat, stb. a honlappal, fórummal kapcsolatban.
Üdvözlettel: B.Balázs
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. Január 18. 13:02 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

szerintem király a honlap! Kinevet
Dzsuldi
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. Január 23. 22:18 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Minden elismerésem és csodálatom a magyar honlaphoz! Ahogy futva áttekintettem a kínálatot, hát visszatérő emberke leszek!Boldog
De kissé nehezen találtam ide! Aktívabb reklámot,... talán!Kacsint
Mallior
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. Február 8. 10:10 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Hello!
Szép honlap csak félrevezető. Minden blockflöte furulya, de nem minden furulya blockflöte. csináljatok a népi furulyákról is egy linket, stb... vagy írjátok át a címet, ha korrektek akartok maradni. Mondjuk meg tudom érteni hogy a blockflöte.extra.hu nem túl szerencsés cím...
Bánfi Balázs
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Február 9. 11:02 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Mallior írta:
Hello!
Szép honlap csak félrevezető. Minden blockflöte furulya, de nem minden furulya blockflöte. csináljatok a népi furulyákról is egy linket, stb... vagy írjátok át a címet, ha korrektek akartok maradni. Mondjuk meg tudom érteni hogy a blockflöte.extra.hu nem túl szerencsés cím...

Teljesen igaz, minden blockflöte furulya, de nem minden furulya blockflöte. Ezzel egyetértek, de - szerintem - a XXI. századra a magyar "furulya" szavunk a blockflöte (recorder, flute a bec, flauto dolce, egyenesfuvola, stb...) jelentéssel párosult. A zenei körökben jól ismert Brockhaus-Riemann Zenei Lexikon furulya címszó alatt elsőként a műzenei furulyát (blockflötét) említi, másodikként a népi furulyát, melyet külön címszó alatt, népi furulyaként találhatunk meg.
Egyébként a népi furulyának nem vagyok ellene, sőt, kifejezetten sajnálom, hogy (ezidáig) nem tudtam foglalkozni vele és nem értek hozzá! (ezért nincs a honlapon ilyesmi) Ha kapok a témához kapcsolódó cikkeket, linkeket, stb. (e-mailben lehet küldeni), szívesen felteszem a furulyás honlapra!

Törzstag

HozzászólásElküldve: 2006. Február 26. 13:46 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Király a honlap! Ez az online furulyás rádió nagyon tetszik! És kezd lassan beindulni a fórum is Boldog
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. Február 28. 21:22 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
Újfalusi László
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2006. Augusztus 21. 10:23 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Szia!
Azt olvastam, hogy innen a honlapról le lehet majd tölteni a VI. Országos Czidra László Furulyaverseny kö9telező darabjait. Fent vannak? Mert én nem találtam meg, de lehet, hogy csak nem vettem észre.
Bánfi Balázs
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Augusztus 21. 11:13 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Szia! Nem tudom hol olvastad, hogy a kötelező darabok letölthetők lesznek, de a kiadói és szerzői jogok miatt ezt sajnos nem lehet megtenni!

Törzstag

HozzászólásElküldve: 2006. Augusztus 21. 12:43 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Hoppá. Akkor rosszul emlékszem. És valami ötleted nincsen, hogy honnan lehetne megszerezni? Ilyenkor nem szokták elküldeni az iskoláknak a kötelező darabokat? MIntha ez rémlene. Vagy már megint rosszul emlékszem.
zsozsimano
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2006. Október 26. 19:04 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok!

Nagyon tetszik a honlap!

Most is hallgatom az online furulyás-rádiót. Tetszik, h még a műsort is meg lehet nézni.

Én is csak véletlenül találtam rá a honlapra.
Valahogy jobban kéne reklámozni...

Az állásajánlatos dolog is nagyon tetszik, nemsoká nekem is aktuális lesz. Meglepett)
Cikkekből talán lehetne több, bár szerintem ez is ahonlap népszerűségén múlik.

HozzászólásElküldve: 2007. Március 18. 19:58 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Én nagyon jónak találom ezt a fórumot de tényleg többet kéne hirdetni hogy többen regisztráljanak.
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 24. 13:18 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Én nekem az a bajom hogy mindenki megnézi a témákat de alig válaszolnak rá
Bányai Barbara
Haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007. Április 2. 09:34 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Ez így igaz. Én egyszer írtam a német honlapra egy koncerttel kapcsolatban és annyi válasz érkezett rá... Nagyon kedvesek voltak. A blockflöte.de-n valahogy felelősségüknek érzik az emberek a fórum fenntartását.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
Vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Április 2. 20:38 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Azért a német oldalon sokszázan (ezren?) jelen vannak, a furulyázás nagyon közkedvelt, mint amatőr hangszer. Nálunk a kulturális színvonal a közelébe sem ér a nyugat-európainak... értem ezalatt az átlagember (nem hivatásos muzsikus) amatőr-zenélését.
Bányai Barbara
Haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2007. Április 3. 09:31 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Az biztos. Meg ahogy elnézem, nekik elég sok lehetőségük van egymással találkozni a különböző kurzusok, találkozók, egyebek révén, ahová szép számmal mennek amatőrök is.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
beliicha
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2007. Május 8. 15:09 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Olyan jó, hogy van ez a lap!
Köszönjük Laza Kacsint
attila
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2008. Április 30. 08:44 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok.
Profi a lap. Nemcsak technikailag, hanem tartalmilag is nagyon tetszik. És ami manapság igen ritka, rendkívül ízléses.
Gratulálok.

Attila
attila
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2008. Április 30. 08:52 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Szia Balázs!

Kérlek nézd meg ezt a linket és ha jónak látod tedd fel a Linkek/Letölté alá.

http://www.recorder-fingerings.com/

Szia.
Attila
BB
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Május 3. 22:16 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Kedves Attila!
Ez az oldal már szerepel a linkek között!
Máskor kérlek, hogy használd a linkek oldalon található linkajánlót, mert az pontosan erre való! (linket küldeni, ajánlani)
Köszönöm a bíztató szavakat Nagyon boldog
Üdv: Balázs
Hozzászólások megtekintése:
Új téma nyitásaHozzászólás a témához

Ugrás:

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése

Nem készíthet új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatja hozzászólásait a fórumban.
Nem törölheti hozzászólásait a fórumban.
Nem szavazhat ebben a fórumban.

© 2005-2018 furulya.hu