furulya.hu

Furulyás fórum

Hogyan, mennyit, mikor gyakorolsz? Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaHozzászólás a témához
Szerző Üzenet
Beghdadi Younes
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2007. Március 18. 20:04 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Younes
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
AM
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2007. Március 21. 18:44 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Szijasztok! Szerintem ez egy jóó kérdés hogy ki mikor mennyit és hol gyakrolo. Én napi 2-3órát és éppen ott ahol időm vagy helyem van lehete ez a suli, lehet ez itthon vagy akár a parkba is főleg ha együtt zenélek egy kedves ismerősömmel...
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
Anita
Haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008. Január 5. 15:22 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Én otthon szoktam gyakorolni, meg természetesen óra előtt a suliban. De fogalmam sincs, hogy mennyit kéne. Van, hogy addig játszom, amíg a többieknek elege nem lesz.

Van esetleg tanács arra, hogy mennyit ajánlatos gyakorolni naponta?
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN Messenger
Zizi
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2009. Január 3. 13:47 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Hahó van itt még valaki?

Ez egy jó kérdés. (gyakorlásról)..lassan egy éves! Boldog
Bár lehet, hogy egyén függő....mostanában nagyon bánt, hogy hiába szeretnék többet gyakorolni a kezem nem tud...egy idő után lezsibbad hirtelen a bal karom.
Persze a "zavar" az én gerincemben van... Bánatos

A másik, hogy hihetetlen unalmas ugyanazt a darabot órákon át....ezért több kis etüdöt is játszogatok.
A Czidra féle barokk etüdök nagyon jók. Egyszerűek de "munkásak"....kár, hogy altfurulyára nem találok ilyet.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintése
Fodor Csaba
Törzstag

HozzászólásElküldve: 2009. Január 14. 23:05 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Vannak jó etüdök alt furulyára is, The Baroque Solo Book. Egy egész vastag gyűjtemény, ez egyszerűbekkel kezd, de mindegyik önálló darab volt csak nem maradt fenn-, vagy nem készült hozzá kíséret, érdemes vele foglalkozni.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseMSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:
Új téma nyitásaHozzászólás a témához

Ugrás:

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése

Nem készíthet új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatja hozzászólásait a fórumban.
Nem törölheti hozzászólásait a fórumban.
Nem szavazhat ebben a fórumban.

© 2005-2019 furulya.hu