furulya.hu

Furulyás fórum

furulya magantanar Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaHozzászólás a témához
Szerző Üzenet
Erzsi
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2007. Március 26. 15:12 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok,
szeretnek megtanulni furulyazni, ezert keresek egy rugalmas, turelmes magantanart Budapesten. erzsibaba[kukac]freemail.hu
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
Kati
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2007. December 25. 19:12 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok!

Én is szeretnék furulyázni tanulni, ezért én is egy türelmes magántanárt keresek Budapesten, de ha lehet akkor inkább Budán vagy a belvárosban, aki tanítani is tudna valahol, mert sajnos nálam nem megoldható a dolog.
Remélem jelentkezik majd valaki!
E-mail: h-kati[kukac]vipmail.hu

Üdv: Kati
Anita
Haladó fórumozó

HozzászólásElküldve: 2008. Január 5. 14:31 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Hali! Én is szeretném igénybevenni egy magántanár segítségét, ha lehet. Budapest nekem is megfelelne, habár Érden lakom.
Valójában már elkezdtem a tanulást, de nem zenesuliba járok, ezért nagyon lassan haladunk a hangszerrel. Én pedig szeretnék minél hamarabb szép és értékes dalokat játszani.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN Messenger
ancsivon
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2008. December 21. 18:01 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Keresek két lányom ( nyolc és tíz évesek) mellé magán furulyatanárt Pomáz környékén. Sajnos nem vették fel őket a helyi zeneiskolába, de nagyon szeretnének furulyázni tanulni. Előre is köszönöm a segítséget.
rabbitbari
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2009. Február 6. 11:49 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok!
Pár hét és Budapestre költözöm. Ének-zene tanár vagyok, éneket tanítottam egy vidéki általános iskolában, mellette furulyát, zeneiskolában szolfézst, hegedűt, ahol ugyancsak furulyát is oktattam.
Aki szeretne jönni hozzám elvállalom.Türelmes vagyok, kedves és nagyon lelkes.Mindenkit várok szeretettel!
Barbara

rabbitbari[kukac]gmail.com
niador
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2009. Március 9. 21:38 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok!

Szolnok keresek magántanárt saját részre. Csak hobbi szinten, saját kedvtelésemre játszanék.
Tud valaki segíteni?

Nia
himmer
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2009. Március 30. 12:55 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok!
Olyasvalakit keresek, aki segítségemre lesz elkezdeni a hatlyukú népifurulyát Budapest - Vác környékén. Sok évig furulyáztam blockflöté-n, aztán fagottoztam, gitáron is játszom, és valamennyire a szolfézst is ismerem.
himmer[kukac]fplanet.hu
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldéseFelhasználó weblapjának megtekintéseMSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:
Új téma nyitásaHozzászólás a témához

Ugrás:

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése

Nem készíthet új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatja hozzászólásait a fórumban.
Nem törölheti hozzászólásait a fórumban.
Nem szavazhat ebben a fórumban.

© 2005-2019 furulya.hu