furulya.hu

Furulyás fórum

Problémák a "flauto-dolce.it" honlappal Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése
Új téma nyitásaHozzászólás a témához
Szerző Üzenet
furulyas001
Fórumozó tag

HozzászólásElküldve: 2009. December 13. 02:45 Hozzászólás az előzmény idézésévelUgrás az oldal tetejére

Sziasztok!

Bizonyára sokan ismeritek a "flauto-dolce.it" nevű furulyás honlapot, egészen remek, jól rendszerezett furulyakotta-gyűjteménnyel rendelkezik. Egy héttel ezelőttig fizetős hozzáférésem volt a gyűjteményhez, melyet a tulajdonos, Andrea Bornstein, egy minősíthetetlen hangnemű levélben felfüggesztett....

A következő történt ugyanis. Játszom egy együttesben, mellyel nemrég volt egy fellépésünk, ahol együtt zenéltünk egy külföldön tanuló, remek magyar furulyással. Baráti jóindulatból megadtam neki a hozzáférésemet az oldalhoz, hogy könnyebben le tudja tölteni a koncerten játszott darabjainkat, ugyanis az egyszerűség végett, hogy ne kelljen fénymásolgatni, megegyeztünk, hogy mindannyian az ezen a site-on található kiadásból játszunk. Nem telt bele egy hónap, és megjelent Andrea Bornstein előbb említett levele a postaládámban, melyben gyakorlatilag csalónak titulált engem, és azzal vádolt, hogy illegálisan terjesztem külföldön az anyagait... Tette ezt azután, hogy nem egy hibajavítást küldtem be neki korábban az oldalon található kottákról, sőt, fél éve körülbelül igen hosszasan levelezgettünk, hogy miként lehetne praktikusabbá és felhasználóbarátabbá tenni ezt a weboldalt. Baráti, személyes levelezések voltak ezek, nem feltételeztem volna ezek után ilyen stílusú kommunikációt.

Miután megkaptam ezt a levelet, visszaírtam neki, elmagyarázva a szituációt, próbáltam helyesbíteni, enyhíteni a rosszhiszeműségén, kihangsúlyoztam külön, hogy nem terjesztettem illegálisan a hozzáférést, ugyanis azt kizárólag a közös koncertjeink céljaira használtuk fel. Erre válaszul egy hasonló hangnemű levéllel találtam szembe magam. Végül sűrű elnézéskérések közepedte feltettem neki a kérdést: mennyi pénzt fizessek ki neki kompenzáció gyanánt, hogy visszaállítsa a hozzáférésemet. Erre a levélre választ NEM kaptam. Elküldtem ismét. Megint csak nem kaptam választ. Mire ma este azzal szembesülök, hogy teljesen kitörölte a hozzáférésemet....

/ Pár éve regisztrált felhasználó vagyok itt a fórumon, csak a névtelenség miatt írok szándékosan más felhasználói név alól. Nem szeretném ugyanis névvel szidni a flauto-dolce oldalt szerkesztő furulyást, ám mégis leírtam az esetet, mert józan zenészhez méltatlannak találom, ahogy ez az úriember viselkedik.... /

Kérdezem a véleményeteket, kedves furulyások.... Van-e rajtam kívül valaki Magyarországról, aki fizetős felhasználója volt az előbb említett oldalnak? Voltak-e hasonló tapasztalatok?

Üdv.
Egy furulyás
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldéseEmail küldése
Hozzászólások megtekintése:
Új téma nyitásaHozzászólás a témához

Ugrás:

Következő téma megtekintése
Előző téma megtekintése

Nem készíthet új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhat egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatja hozzászólásait a fórumban.
Nem törölheti hozzászólásait a fórumban.
Nem szavazhat ebben a fórumban.

© 2005-2017 furulya.hu